0
liczba kursantów
0
liczba szkoleń
0
liczba reklamacji

 

Nasza  misja

Uczenie, dzielenie się wiedzą przez udział w praktycznych zajęciach

 

Jesteśmy jedną z wiodących firm szkoleniowych w województwie małopolskim. Nasza dobra reputacja to efekt wieloletniego dbania o trwałe relacje z klientami i dostosowywanie się do zgłaszanych potrzeb szkoleniowych. Naszą misją jest zapewnienie najwyższego poziomu usług szkoleniowych. Dążymy do ciągłego zwiększania naszej oferty szkoleń, która ma zapewnić efektywną naukę i przyczynić się do rozwoju przedsiębiorców i osób prywatnych korzystających z naszych szkoleń.

Naszym celem jest nauka przez aktywne działanie.

Maciej łomnicki

szef działu obsługi klienta

Odpowiada za zespół opiekujący się klientem oraz planowanie szkoleń

Rafał Guzowski

dyrektor biura

Odpowiada za organizację procesu szkoleniowego i pozyskiwanie dofinansowania do szkoleń.

trenerzy

I am text block. Click edit button to change.

Tetiana Hotsaniuk

Trener

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Stylizacja rzęs.

 

DOŚWIADCZENIE:

Od kilku lat działa w Krakowie, prowadząc salon kosmetyczny „Beauty Lashes by Tetiana Hotsaniuk”, gdzie szkoli najlepszych stylistów rzęs z Polski oraz Rosji, a także sama wykonuje stylizacje. Wygrała konkurs Top of the Top Magnitica Lashes w kategoriach: Najlepszej stylistki rzęs oraz Lash Room. Zdobyte certyfikaty potwierdzają jej ponadprzeciętne zdolności i wiedzę z zakresu stylizacji rzęs.

 

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu stylizacji rzęs, m.in: Modelowanie rzęs i warsztaty techniką Kim Kardashian, Laminowanie rzęs i botox wraz z efektem eyelinera, Małe objętości rzęs – technika 2D-3D, i wiele wiele innych.

 

WYKSZTAŁCENIE:

Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 1:1, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2-3D, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2-8D, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs dolnej powieki.

Dagmara dębowiec

trener

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Dyplomowany instruktor Nails Company i doświadczona stylistka paznokci. Prowadzone przez Dagmerę szkolenia techniczne z poprawnej budowy paznokcia są niezwykle wymagające i owocne.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs – Przyjazne Studio, zatrudniając kilka stylistek.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:
Od 2017 roku z sukcesem prowadzi Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła już kilkadziesiąt kursów szkoląc dla kiluset stylistek paznokci.

Rafał guzowski

trener

DOŚWIADCZENIE
Starszy trener (certyfikat na poziomie 5EQF), jako trener specjalizuje się w obszarach: CSR, społeczna odpowiedzialność biznesu, komunikacja asertywna, komunikacja z klientem, budowanie zespołu, komunikacja w zespole, prowadzenie mediów społecznościowych, kampanie marketingowe, budowanie wizerunku.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH
Aktywny zawodowo trener, który od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla sektora publicznego i prywatnego. Współpracuje stale z trzema firmami szkoleniowymi, które sukcesywnie organizują szkolenia dla klientów instytucjonalnych oraz firm. Prowadzi również doradztwo indywidualne dla przedsiębiorców w zakresie promocji, kampanii promocyjnych i informacyjnych. Jest ekspertem jednego z dwumiesięczników o tematyce marketingowej.

WYKSZTAŁCENIE
Politolog, ukończył studia doktoranckie z zakresu kampanii informacyjnej i mediów społecznościowych oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Autor trzech książek dotyczących mediów społecznościowych, kreowania wizerunku i współpracy z dziennikarzami.