Małe objętości rzęs

technika 2D/3D

O szkoleniu...

grupa docelowa

Szkolenie kierowane dla pracowników salonów piękności w tym: kosmetyczek, stylistek paznokci, fryzjerek. To intensywne szkolenie, przeznaczone dla osób które w bardzo krótkim czasie pragną nauczyć się zwiększania objętości rzęs 2D - 3D. Ze szkolenia mogą skorzystać osoby, które nigdy nie miały do czynienia z rzęsami, branżą kosmetyczną jak również osoby wykonujące zabieg przedłużania rzęs.

cel edukacyjny szkolenia

Uczestnik po zakończeniu szkolenia podniesie poziom umiejętności z zakresu sposobów przeprowadzania usługi kosmetycznej z zakresu stylizacji rzęst w 2 technikach 2D i 3D przy tzw. małej objętości rzęs oraz z zakresu technik tworzenia kępek oraz ich mocowania, prawidłowego zanurzania rzęs w kleju. Ponadto uczestnik po zakończeniu szkolenia nabędzie umiejętności z zakresu stosowania profesjonalnych kosmetyków, ich łączenia, doboru proporcji i aplikacji.

cel biznesowy

Celem jest wprowadzenie do oferty firmy 2 nowych typów zabiegów kosmetycznych - stylizacji rzęs: technika 2D i technika 3D. Realizacja usług wg najnowszych trendów stylizacyjnych pozwoli Przedsiębiorstwu na utrzymanie dotychczasowych i pozyskanie nowych Klientów. Będzie to miało bezpośredni wpływ na wzrost obrotów firmy.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:
– wysokie standardy jakości pracy i utrzmania stanowiska kosmetycznego w gabinecie,
– przeciwwskazania do wykonania zabiegu,
– charakterystyka i odpowiedni dobór rzęs,
– charakterystyka narzędzi oraz produktów do aplikacji,
– omówienie zasad aplikacji,
– korekta przedłużonych i zagęszczonych rzęs,
– usuwanie przedłużonych i zagęszczonych rzęs.


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:
– przygotowanie klientki do zabiegu przedłużania rzęs,
– organizacja miejsca pracy,
– nauka pracy z pęsetą,
– prawidłowe dozowanie kleju,
– przygotowanie naturalnych rzęs do przedłużenia,
– dobór odpowiedniego rodzaju rzęs,
– nauka przyklejania rzęs-właściwe przedłużanie i zagęszczanie,
– finałowe formowanie rzęs-uzyskanie żądanego efektu, wyglądu oka.

efekty szkolenia

Uczestnik po zakończeniu usługi szkoleniowej osiągnie efekty z zakresu:  dobierania odpowiedniej długości, grubości i profilu rzęs, charakterystyki klejów stosowanych do metod objętościowych, technik tworzenia kępek, charakterystyki przygotowania prawidłowej kępki rzęs, zakresu prawidłowej pielęgnacja po zabiegu, techniki pracy pęsetami, technik trzymania pęset, zakresu prawidłowej pielęgnacja po zabiegu, technik mocowania kępek, samodzielnego przeprowadzenia zabiegu, doradztwa w zakresie zabiegu. Będzie w stanie ocenić czy dany Klient kwalifikuje się do realizacji usługi.

Warunkiem zakończenia szkolenia i uzyskanie odpowiedniego certyfikatu – zaświadczenia jest spełnienie kryterium uczestnictwa w min. 80% czasu zaplanowanego szkolenia. Pomoce dydaktyczne zapewnia organizator szkolenia.

Szkolenie prowadzi

tetiana hotsaniuk

trener

Poznaj sylwetkę Tetiany tutaj

Nie ma interesującej oferty szkolenia?

Jeśli szukasz szkolenia, a nie znajduje się w naszej ofercie, skontaktuj się z nami!
Jesteśmy w stanie zaprojektować szkolenie, które będzie spełniało oczekiwania edukacyjne i biznesowe.