Mix zdobień

Mix zdobień salonowych dla zaawansowanych: Ombre i Ornamenty.

O szkoleniu...

grupa docelowa

Styliści paznokci, pracownicy salonów piękności chcący wprowadzić do swojej oferty nowe usługi stylizacji paznokci, kosmetyczki.

cel edukacyjny szkolenia

Uczestnik nabędzie wiedzę oraz umiejętności z zakresu: stylizacji paznokci Mix zdobień salonowych, doboru odpowiednich kosmetyków: primer, zmiękczacze, topcoaty, oliwki nawilżające dobór odpowiednich narzędzi potrzebnych do realizacji zabiegu, wprowadzania żelu bądź hybrydy pod skórki przy użyciu specjalnych pędzli.

cel biznesowy

Głównym celem biznesowym jest wprowadzenie nowej usługi zdobień Mix zdobień salonowych w salonie co podniesie atrakcyjność i konkurencyjność salonu. Będzie to skutkowało obsługą większej ilości klientek a co za tym idzie zysku firmy. Celem mierzalnym usługi jest wprowadzenie do oferty salonu nowych usług tj. - 4 nowe zdobienia w oparciu o technikę Mix zdobień salonowych, co przyczyni się do wzrostu ilości nowych klientów do 10 osób w skali miesiąca wzrostu dotychczasowych cen usług do 15%.

Program szkolenia

1. Podstawy kolorystyki rozszerzona kolorystyka.
2. Zasady mieszania i łączenia kolorów.
3. Dobór kolorów i produktów do pracy.
4. Technika Mix zdobień salonowych  omówienie podstaw zdobienia.
5. Nauka trzymania pędzla i dobór szerokości pędzla.
6. Nauka Tworzenia kompozycji.
7. Planowanie przestrzenne rysunku.
8. Dekoracje drugoplanowe.
9. Kompozycje kwiatowe Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na ćwiczenia na to poświęcamy najwięcej czasu.
10.Ćwiczenia ze zdobień paznokci, wykonywanych przez uczestniczki szkolenia na specjalnych płytkach treningowych.

 

efekty szkolenia

Uczestnik po zakończeniu szkolenia osiągnie efekty w postaci:
nabycia wiedzy z zakresu technik wykonywania zabiegu metodą Mix zdobień salonowych, nabycia wiedzy z zakresu doboru odpowiednich technik użycia pędzla do zdobień typu One Stroke, nabycia wiedzy odnośnie etapów procesu wykonania kompleksowej usługi kosmetycznej z wykorzystaniem innowacyjnego produktu do stylizacji paznokci, nabycia wiedzy merytorycznej popartej przykładami z praktyki na temat stylizacji paznokci, praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania i wykonywania usługi zgodnie z najnowszymi trendami stylizacji paznokci przy zastosowaniu produktu do zdobień typu Mix zdobień salonowych, praktycznych umiejętności z zakresu technik użycia pędzla płaskiego do zdobień Mix zdobień salonowych, techniki szybkiego i efektywnego piłowania, praktycznych umiejętności z zakresu praktycznego doboru kolorów i produktów do pracy i zasad ich mieszania łączenia, praktycznych umiejętności planowania zabiegu kosmetycznego z uwzględnieniem poszczególnych, praktycznych umiejętności wykorzystania i świadczenia usług kosmetycznych przy użyciu pędzli płaskich do zdobień Mix zdobień salonowych, praktycznych kompetencji społecznych w zakresie odpowiedzi na pytania klienta na każdym etapie wykonywanego zabiegu kosmetycznego, praktycznych kompetencji społecznych w zakresie pewności siebie w trakcie omawiania proponowanej stylizacji paznokci.

 

Warunkiem zakończenia szkolenia i uzyskanie odpowiedniego certyfikatu – zaświadczenia jest spełnienie kryterium uczestnictwa w min. 80% czasu zaplanowanego szkolenia. Pomoce dydaktyczne zapewnia organizator szkolenia.

Szkolenie prowadzi

dagmara dębowiec

trener

Poznaj sylwetkę Dagmary tutaj

Nie ma interesującej oferty szkolenia?

Jeśli szukasz szkolenia, a nie znajduje się w naszej ofercie, skontaktuj się z nami!
Jesteśmy w stanie zaprojektować szkolenie, które będzie spełniało oczekiwania edukacyjne i biznesowe.