French

French Konstrukcyjny Kolorowy

O szkoleniu...

grupa docelowa

Styliści paznokci, pracownicy salonów piękności chcący wprowadzić do swojej oferty nowe usługi stylizacji paznokci, kosmetyczki.

cel edukacyjny szkolenia

Uczestnik nabędzie wiedzę oraz umiejętności z zakresu: stylizacji paznokci techniką french konstrukcyjny kolor, frezowania i usuwania skórek, wyboru odpowiednich frezów (kamienne i diamentowe, cienkie i grube w zależności od etapu procesu) cążków i radełek, kompetencji społecznych związanych z przekazaniem Klientowi sposobu pielęgnacji paznokci po wykonanej usłudze, aby jak najdłużej zachowały swój wygląd i kształt.

cel biznesowy

Wprowadzenie do listy usług kosmetycznych przedłużanie paznokci french konstrukcyjny przyniesie wzrost dochodów w wysokości do 15% w skali roku w porównaniu do analogicznego okresu sprzed 12 miesięcy od wprowadzenia. Wprowadzenie nowej usługi – przedłużanie płytki paznokcia (tzw. french konstrukcyjny).

Program szkolenia

1. Podkładanie szablonów na kilka sposobów na różnych typach paznokci french konstrukcyjny kolor.
2. Opis poszczególnych zadań szablonu.
3. Budowa paznokcia przedłużonego french konstrukcyjny kolor.
4. Problemy i choroby paznokci.
5. Manicure biologiczny i mechaniczny.
6. Technika przedłużania na szablonie wraz z końcówką typu French (linia uśmiechu).
7. Poprawne podkładanie, przycinanie szablonu względem naturalnego paznokcia.
8. Schematy i technika szybkiego i efektownego piłowania paznokci.
9. Schemat nakładania produkty przy budowie french konstrukcyjny kolor.
10. Poprawna terminologia i opis budowy paznokci przedłużonych w kształcie migdałka i owalnym.
11. Uzupełnienie techniki french konstrukcyjny kolor.
l 12. Nauka poprawnego piłowania.
13. Praca z użyciem frezarki.
14. Omówienie zastosowania produktów french konstrukcyjny kolor.
15. Przedstawienie produktów do stylizacji paznokci oraz preparatów pomocniczych.
16. Lekcja fotografii – oświetlenie – układ dłoni klientki – kadrowanie – akcesoria do zdjęć.

 

efekty szkolenia

Uczestnik po zakończeniu szkolenia osiągnie efekty w postaci:

nabycia wiedzy z zakresu najnowszych sposobów podkładania szablonów na kilka sposobów na różnych typach paznokci, nabycia wiedzy z zakresu problemów i chorób paznokci, nabycia wiedzy z zakresu technik wykonywania zabiegu metodą  Żelową-french , nabycia wiedzy odnośnie etapów procesu wykonania kompleksowej usługi kosmetycznej z wykorzystaniem innowacyjnego produktu do stylizacji paznokci  Żelową-french ,  nabycia wiedzy merytorycznej popartej przykładami z praktyki na temat przedłużania, praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania i wykonywania usługi zgodnie z najnowszymi trendami stylizacji paznokci przy zastosowaniu produktu  żelową-french, praktycznych umiejętności z zakresu schematu i techniki szybkiego i efektywnego piłowania paznokci, praktycznych umiejętności z zakresu praktycznego doboru kolorów i produktów do pracy i zasad ich mieszania oraz łączenia, umiejętności planowania zabiegu kosmetycznego z uwzględnieniem poszczególnych etapów: podkładanie szablonów przy różnych typach paznokci, przedłużenie na szablonie, budowa paznokcia przedłużonego, schemat nakładania produktu Żelową-french, schemat piłowania paznokci, nakładanie lakieru hybrydowego z linią światła, wykończenie stylizacji topem nabłyszczającym Shine Star Top, praktycznych kompetencji społecznych w zakresie odpowiedzi na pytania klienta na każdym etapie wykonywanego zabiegu kosmetycznego.

 

Warunkiem zakończenia szkolenia i uzyskanie odpowiedniego certyfikatu – zaświadczenia jest spełnienie kryterium uczestnictwa w min. 80% czasu zaplanowanego szkolenia. Pomoce dydaktyczne zapewnia organizator szkolenia.

Szkolenie prowadzi

dagmara dębowiec

trener

Poznaj sylwetkę Dagmary tutaj

Nie ma interesującej oferty szkolenia?

Jeśli szukasz szkolenia, a nie znajduje się w naszej ofercie, skontaktuj się z nami!
Jesteśmy w stanie zaprojektować szkolenie, które będzie spełniało oczekiwania edukacyjne i biznesowe.