All posts by admin

NAILLAND – przyszłość zaczyna się teraz

Podjęliśmy decyzje o wprowadzeniu nowej marki. Nailland to nowe otwarcie, droga do zwiększenia liczby oferowanych przez nas usług.

Nie tylko zmieniamy nazwę firmy, podejmujemy też wyzwania związane z rozszerzeniem naszej działalności. To ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne – jednak jesteśmy na to gotowi i z nadzieją patrzymy w 2021 rok, by ten okazał się lepszy do mijającego 2020.

Innowacyjna technologia, niespotykane dotychczas praktyczne zastosowanie i receptury stworzone na bazie doświadczeń najlepszych trenerek i stylistek – tego świat „beauty” potrzebuje, a Nailland dostarcza.

Znacznie więcej niebawem! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

Gwarantujemy jakość!

Nasze usługi szkoleniowe i doradcze są realizowane na najwyższym poziomie. Gwarantuje to certyfikat jakości usług rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0).

Audyt został przeprowadzony przez niezależnych ekspertów z DEKRA Certification na przełomie października i listopada 2020 roku. Uzyskanie przez naszą agencję certyfikatu to nie tylko potwierdzenie jakości naszych usług. 

Zobacz certyfikat tutaj

Dla naszych obecnych i potencjalnych Klientów oznacza to przede wszystkim, że:

  • nasze wewnętrzne procesy, standardy i metody gwarantują Klientom uzyskanie umówionego rezultatu realizowanych działań rozwojowych,
  • kupując nasze usługi będą mogli korzystać z dofinansowania ze środków unijnych w ramach Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) (dawniej Rejestr Usług Rozwojowych – RUR).

Audyt koncentrował się na 4 obszarach:

  • zarządzanie firmą,
  • sposobu świadczenia usług,
  • kompetencji kadry,
  • organizacji i logistyki projektów.